Zbohom, milovaná PlayStation Pro. Herný sviatok v Prahe sa nezaobišiel bez obetí

Zbohom, milovaná PlayStation Pro. Herný sviatok v Prahe sa nezaobišiel bez obetí

Tak čo, ešte si pri svojej obľúbenej konzole otvoríte plechovku?

Praha sa počas uplynulého víkendu stala dejiskom herných radovánok. Fanúšikovia systémov PS4 si na PlayStation Nation 2017 vyskúšali vyše sto obľúbených herných titulov, vrátane nadmieru očakávanej českej RPG Kingdom Come: Deliverance. Správne, a tá ešte nevyšla!

Ako sa však hovorí, nielen hrami je človek živý, a tak sa veselilo, jedlo a pilo. A keďže PS Nation 2017 bola párty, ako sa patrí, akcia sa nezaobišla bez, ehm, „menších“ materiálnych škôd v podobe poliatej PS4 Pro a šestice rozbitých ovládačov DualShock. Hardvéru týmto dávame zbohom a berieme si pre naše domáce hranie cenné ponaučenie: je a pije sa za stolom, nie pred konzolou.

Inak, vedeli ste, že...?

  • Špeciálny foto kútik na PS Nation 2017 vyprodukoval vyše 400 fotografií, na ktorých sa hráči ocitli v obklopení obľúbených virtuálnych svetov.
  • Najstaršou návštevníčkou bola 84-ročná babička, naopak, najmladšiemu fanúšikovi sme narátali sotva jeden rôčik.
  • Akciu navštívilo vyše 2 tisíc hráčov, ktorí mali k dispozícii vyše sto rôznych titulov.

Toľko k pikoškám z Prahy. PlayStation Nation 2017 je definitívne za nami a začína sa čakanie na budúci ročník. Nech to zbehne rýchlo! Spríjemnime si čakanie aspoň zoznamom hier, ktoré dorazia do kamenných a digitálnych obchodov v roku 2018.


Tak čo, hráči, o rok na rovnakom mieste, v rovnaký čas? :)

Zdroj: Gamesite.sk, Sony

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk