Decembrovým Playstation Plus hrám kraľuje Darksiders II

Decembrovým Playstation Plus hrám kraľuje Darksiders II

 

Na svoje si v decembri prídu starí i mladí.

Na posledný mesiac roku pripravilo Sony pre členov Playstation Plus naozaj rozmanitú nádielku. Tá ako vždy pozostáva z dvoch titulov pre Playstation 4, Playstation 3, Vitu a stále sú súčasťou aj bonusové hry z minulých mesiacov.

Decembrovú ponuku vedie Darksiders II: Deathinitive Edition, remaster akčnej hack-n-slash adventúry pre PS4, v ktorom ako jeden z jazdcov apokalypsy - Smrť - musíte očistiť meno svojho brata a možno pri tom aj zachrániť svet.

Druhá hra na PS4, Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends, je zjavne viac ako len inšpirovaná sériou Smash Bros, no na to, že ide o licencovanú hru podľa animovaného filmu vyzerá prekvapivo dobre.

Názov PS3 hry XBlaze Lost: Memories asi mnohým veľa nepovie, keďže ide o pokračovanie vizuálneho románu z univerza bojoviek BlazBlue a touto hrou zdarma tak Sony cieli na dosť úzku cieľovú skupinu.

Známejšia by vám však mohla byť séria adventúr Syberia, ktorej prvé dva diely budú taktiež súčasťou decembrových hier zdarma pre PS3 ako Syberia Collection.

Na prenosnú Vitu, ale aj PS4 si bude možné ďalej stiahnuť aj zaujímavo vyzerajúcu nezávislú hru forma.8.

Druhou decembrovou hrou pre PS Vitu je strieľačka s pohľadom zhora plná explózií s názvom Wanted Corp.

Okrem toho sú súčasťou ponuky stále aj bonusy s podobe Playlink párty hry That’s You! a PS VR titulu Until Dawn: Rush of Blood.

Tieto hry budú dostupné od 5. decembra, do kedy sa ešte dajú stiahnuť novembrové Playstation Plus hry, medzi ktorými sú napríklad Worms BattlegroundsBound.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk