Štúdio stojace za Last Guardianom teasuje novú hru

Štúdio stojace za Last Guardianom teasuje novú hru

 

Pri príležitosti nového roka zverejnilo štúdio genDESIGN tajomný obrázok.

Štúdio genDESIGN na svojej stránke na oslavu nového roka zverejnilo obrázok, ktorý rozprúdil špekulácie o ich novej hre. Je na ňom dievča sediace na osvetlenom kamennom oltári a náznak veľkej postavy ležiacej vedľa nej.

Aj keď obrázok nesie motívy predchádzajúcich hier, nie je medzi ním priame prepojenie s hrami ICO, Shadow of the Colossus ani The Last Guardian. Používateľ Rösti na fóre ResetEra ďalej objavil v zdrojovom kóde obrázku text Beauty and the Beast 2018, ktorý by mohol byť pracovným názvom novej hry.

Štúdio genDESIGN založil Fumito Ueda, hlavný vývojár za hrami ICOShadow of the ColossusThe Last Guardian, v roku 2011 spolu s niekoľkými ďalšími pôvodnými členmi Team ICO. Aj keď už nebol členom interného tímu Sony, na hre The Last Guardian pracoval ďalej pod hlavičkou nového štúdia až do jej vydania v roku 2016.

Ak sa aj na "Beauty and the Beast" naozaj už pracuje, po skúsenosti s Last Guardianom hru ešte tak skoro očakávať nemusíme a úspechom bude, ak stihne ešte túto konzolovú generáciu. Možno nás však vývojári prekvapia.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk