Party hra Scribblenauts Showdown dostáva dátum vydania

Party hra Scribblenauts Showdown dostáva dátum vydania

 

Warner Bros. Interactive Entertainment v spolupráci so Shiver Entertainment oznámili ďalšiu Scribblenauts hru do tejto série. Presný názov titulu je Scribblenauts Showdown, ktorý bude ako stvorený pre spríjemnenie večierkov s priateľmi. 

 Nový Scribblenauts prichádza s dvomi zásadnými vylepšeniami oproti predchodcom. Hry sa budú môcť zúčastniť až štyria hráči a výber minihier je naozaj široký. Počet minihier je okolo 25, pričom každá má určitú formu podľa práve zvoleného režimu.

Kto by ešte Scribblenauts nepoznal, v základe ide o podarenú puzzle sériu s peknou kreslenou grafikou. V tejto novinke Showdown znamená kompetitívny mód, v ktorom hráči budú hľadať požadované slová a rýchlosť bude zohrávať kľúčovú rolu. Nájdeme tu samozrejme aj Versus režim, ktorý obsahuje niekoľko podhier a zahráte si v ňom jeden na jedného. Pre znalcov tejto značky bude určite známy Sandbox mód, v ktorom úlohy budeme riešiť buď sólo alebo s priateľmi. Za ich splnenie budeme dostávať rôzne odmeny a autori hovoria až o 35 000 predmetoch, ktoré sa budú dať získať. Určite každého poteší tvorba zbierky predmetov a nechýba ani odomykanie achievementov. 

 

Hra vychádza 6. marca 2018 na PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

   

 

 

   

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk