Granblue Fantasy: Project Re:Link je zaujímavá akčná RPG, ktorá ukazuje pútavé zábery

Granblue Fantasy: Project Re:Link je zaujímavá akčná RPG, ktorá ukazuje pútavé zábery

 

Vychutnajte si prvé zábery z pripravovanej akčnej RPG Granblue Fantasy: Project Re:Link.

V polovici roku 2016 videoherný vývojár PlatinumGames oznámil partnertsvo so Cygames. Toto partnerstvo vzniklo na základe vytvorenia RPG videohry na PlayStation 4 podľa populárnej mobilnej hry Granblue Fantasy. Dnes môžeme byť svedkami prvých záberov z videohry Granblue Fantasy: Project Re:Link.

Prvé minúty videa sú mierne nudné, no ukazujú prostredie a jeho dizajn. Máte možnosť vidieť ako hlavná postava prechádza čarovnou dedinkou ku ktorej prilieta masívna vzducholoď. Potom sa však ocitnete uprostred boja, ktorý má tradičné PlatinumGames prvky, uhýbanie a rôzne útočné kombinácie. Vo videu môžete vidieť veľkého nepriateľa, ktorý padne po sérii kúziel.

Svet vo videohre je založený na mobilnej RPG Granblue Fantasy vydanej pre Android a iOS. Mobilná hra obsahuje hudbu z Final Fantasy Legend, ktorú zložil Nobuo Uematsu. Grafický dizajn je od Hidea Minabu. Mobilná hra je v Japonsku masívnym hitom a bola stiahnutá viac než 8 miliónov krát. Napriek jej anglickej verzii, hra nikdy nebola vydaná na západe.

Zatiaľ nepoznáme bližšie informácie o dostupnosti tohto prichádzajúceho herného titulu. Granblue Fantasy: Project Re:Link dokonca nemá ani predpokladaný dátum vydania. Každopádne videohra vyzerá veľmi sľubne a dúfajme, že sa dostane aj k nám. Nižšie si môžete pozrieť sľúbené zábery.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk