Monster Hunter: World dostane dôležitý patch hneď prvý deň

Monster Hunter: World dostane dôležitý patch hneď prvý deň

Už o 3 dni sa všetci priaznivci série Monster Hunter dočkajú nového dielu. Ako býva dobrým zvykom, autori hneď prvý deň vypustia prvý patch, ktorý prinesie významné zmeny.  

Po 3 beta testoch a mesiacoch čakania sa konečne zhostíme úlohy obávaného lovca monštier. Všetko naznačuje tomu, že pôjde o dlhé hodiny ťažkotonážnej zábavy či už solo alebo s priateľmi. Vydanie hry bude sprevádzať aj prvá „záplata“, ktorá nebude príliš veľká (815 MB). Zmeny, ktoré do hry zavedie však nie sú vôbec zanedbateľné. Ako prvé za zmienku určite stojí sprístupnenie multiplayerových serverov. Pribudne mnoho online funkcií, chat a rôzne eventy. Dôležité je aj pridanie jazykov podľa regiónov. Pre naše končiny (Európsky región) bude v hre doplnená poľština, brazílska portugalčina, arabčina a ruština. Dočkáme sa aj galérie, v ktorej budú dostupné cutscény na opätovné prehratie. Posledným, veľmi milým prekvapením je, že sa v hre objaví Poogie, malé prasiatko, ktoré je jedným z maskotov série Monster Hunter. Osobne si na jedno prasiatko spomínam v titule Monster Hunter: Freedom Unite, ktoré sa nachádzalo v dedine, z ktorej hráč štartoval svoj lov. 

 

Do hry sa teda budeme môcť ponoriť už 26. januára, kedy vychádza na Xbox a PS4. PC verzia bude dostupná neskôr, v priebehu tohto roka.

Monster Hunter: World na E3 2017

Jeden z ekosystémov predstavili vývojári pred nedávnom a môžete si o ňom prečítať viac v našom článku.

Zdroj: www.vg247.com 

        

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk