Februárová ponuka PlayStation Plus: Nebudú chýbať zábavné tituly a možnosť získať Far Cry 4 zadarmo

Februárová ponuka PlayStation Plus: Nebudú chýbať zábavné tituly a možnosť získať Far Cry 4 zadarmo

 

Tak ako každý mesiac, tak aj teraz nám Sony servíruje hry pre predplatiteľov programu PlayStation Plus. Na čo sa môžete tešiť?

V prvom rade treba spomenúť, že februárová ponuka patrí do kategórie slabších, takže nečakajte žiadne veľké prekvapenie. Tešiť sa môžete na pomerne slušnú dobrodružnú puzzle záležitosť RiME a zábavnú plošinovku Knack, ktorá patrila do rodiny launch titulov PlayStation 4.

O hrách pre platformu PlayStation 3 a Vita sa zatiaľ len špekuluje, no mali by sme sa o nich dozvedieť v priebehu niekoľkých hodín.

Pre hráčov, ktorí aktuálne nie sú členmi PS Plus si Sony tiež prichystalo zaujímavú ponuku. Ak si objednáte ročné predplatné PlayStation Plus cez PlayStation Store, ako odmenu získate digitálnu kópiu hry Far Cry 4 Standard Edition.

AKTUALIZÁCIA

Už poznáme aj PS3 a Vita ponuku. Pre majiteľov PlayStation 3 to budú hry Spelunker HD a Mugen Souls Z. Na handheld dorazia Exiles End a Grand Kingdom, pričom druhá menovaná hra je dostupná aj na PS. Pokiaľ vlastníte virtuálnu realitu od Sony, tak sa môžete tešiť na StarBlood Arena.

Zdroj: express.co.uk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk