Prvý gameplay z Mutant Year Zero naznačuje sľubnú taktickú stratégiu

Prvý gameplay z Mutant Year Zero naznačuje sľubnú taktickú stratégiu

 

Nie príliš originálne, no káčer so špáradlom v zobáku je teda poriadne žrádlo.

Môžu bývalí tvorcovia Hitmana vlastne niekedy trafiť vedľa? Samozrejme, veď aj majster sa niekedy utne, no pri pohľade na ich novú taktickú stratégiu Mutant Year Zero si nemyslíme, že by práve táto hra mala byť ich takýmto prípadom. Ak obľubujete ťahové stratégie, rozhodne nevynechajte túto ukážku hrateľnosti, v ktorej tvorcovia predstavujú predovšetkým súbojový systém, no okrem neho i iné možnosti.

Nie je prekvapením, že sa úboje budú podobať na klasické série tohto žánru ako napr. XCOM, nakoľko ten funguje vždy veľmi dobre. Postavy budú mať mnoho schopností, zbraní a možností, ako sa vysporiadať s nepriateľmi (ako napríklad zničiť ich kryt a podobne). V našej základni si budeme môcť upgradovať zbrane, aplikovať na postavy rôzne bonusy výmenou za vzácne artefakty, v bojoch zase postupovať stealthom a pripraviť sa na súboje zo zálohy a podobne.

Ruku na srdce, Mutant Year Zero zatiaľ nevyzerá nijako originálne (hoci zábavne) a graficky to nateraz neohúri, no na druhej strane, ak inšpiráciu starými klasikami dokáže preniesť do zábavnej a hrateľnej hry, tak my budeme len radi.

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk