H1Z1 si to namierilo na PS4

H1Z1 si to namierilo na PS4

 

Krstný otec všetkých battle royale titulov vás pozýva na svoju open beta párty, ktorá začína 22. mája.

Verzia H1Z1 výsostne spracovaná pre PS4 s pompou ohlásila novučičkú mechaniku citlivo prispôsobenú pre konzolových hráčov.

Zo sľubovaných noviniek treba spomenúť viditeľne prerobenú ovládaciu schému, aktualizovaný inventár a lúčovité menu pre vyberanie zbraní. Nesmieme však zabudnúť ani na upravený mechanizmus zbierania lootu či vylepšený HUD systém. Z informácií portálu Gameskinny však vyplýva, že vaše remeselné zručnosti si v tejto verzii neprevetráte. Takzvané „craftovanie“ bolo totiž z konzolovej edície hry odstránené.

Popri týchto zmenách sa do hry zavádza aj zrýchlená spotreba benzínu pri riadení vozidiel, pričom pri airdropoch môžete očakávať zvýšenú intenzitu skupinových prestreliek. Na začiatku každej hry budú mať hráči obmedzený prístup k šiestim zbraniam základnej úrovne. Svoju výbavu si budú môcť vylepšiť plienením masových airdropov, ktoré budú obsahovať nielen výzbroj ťažšieho kalibru, ale aj vysokoodolnú nepriestrelnú vestu. Po novom vám získaný armor dodá bonus v podobe doplnenia HP.

Drkotanie z rádia a signálne majáky vám naznačia, kde sa nachádzajú vzácne debničky, ktoré ukrývajú zbrane a ďalšiu výbavu druhého a tretieho stupňa. V prípade, že patríte k tým šťastlivcom, ktorí vlastnia žijúcu legendu konzol PS4 Pro, lahodných 60 FPS sa vás bude snažiť presvedčiť o tom, že na H1Z1 by ste nemali ešte úplne zanevrieť.

V prípade záujmu o registráciu do zatvorenej bety navštívte oficiálnu stránku hry, kde sa dozviete o ďalších detailoch pripravovanej konzolovej edície titulu, ktorý momentálne bojuje o prežitie na lukratívnom výslní fenoménu battle royale. 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk