Hurá! Framerate v Blighttowne nás už nezabije

Hurá! Framerate v Blighttowne nás už nezabije

 

Kto z nás hral legendárnu hru Dark Souls vie, že z hľadiska hrateľnosti a výzvy bola síce hra skvelá, no po technickej stránke mala hra od dokonalosti veľmi ďaleko. Jednak, PC verzia bola vyslovene tragická, no ani konzolové verzie sa nemohli chváliť dokonalo stabilným frameratom. A to vás mohlo v hre často vyslovene zabiť.

Jednou z notoricky známych oblastí, ktoré boli len ťažko hrateľné bol Blighttown. Dobrou správou je, že v remastri hry budú všetky problémy s frameratom vyriešené.

Teda, to aspoň vyzerá podľa podľa zistení portálu Digital Foundry. Ten sa dostal ku Playstation 4 kópiám hry bez Day One patchu. A podľa ich vyjadrení si hra drží stabilných 60FPS aj v tých najproblematickejších oblastiach pôvodnej hry. Podľa ich vyjadrení je možnosť užiť si hru v 60FPS najpozitívnejším prínosom remastru.

Podľa vyjadrení serveru VG247, ktorý mal možnosť vyskúšať Switch verziu, aj tá sa môže pochváliť stabilným frameratom, čo je skvelou správou aj pre vlastníkov tejto konzoly. Switch verzia však bola presunutá na leto, takže na túto verziu si budú musieť fanúšikovia počkať. PC, PS4 a Xbox One verzia však prídu na trh 25. mája.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk