Legendárna kolekcia Street Fightera v predaji

Legendárna kolekcia Street Fightera v predaji

 

Ak môže byť spoločnosť Capcom na niečo hrdá, tak je to určite séria Street Fighter, ktorá si za desaťročia existencie na trhu vybudovala obrovskú hernú základňu a masy fanúšikov.

Pri príležitosti 30. výročia série sa autori rozhodli pre vydanie špeciálnej, Street Fighter 30th Anniversary Collection pre PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Táto kolekcia obsahuje 12 klasických arkádových titulov:

Street Fighter, Street Fighter II, Street Fighter II: Champion Edition, Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha, Street Fighter Alpha 2, Street Fighter Alpha 3, Street Fighter III, Street Fighter III: 2nd Impact a Street Fighter III: Third Strike.

V prípade titulov Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha 3 a Street Fighter III: Third Strike autori sprístupnili aj online prvky, takže arkádovú hrateľnosť budete môcť využiť nie len proti umelej inteligencii, ale aj proti kamarátom.

Hru si môžete zakúpiť prostredníctvom webu Gameexpres.sk

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk