Kingdom Hearts III bude masívne: Square Enix sa rozpovedalo o dĺžke hry a ďalších herných prvkoch

Kingdom Hearts III bude masívne: Square Enix sa rozpovedalo o dĺžke hry a ďalších herných prvkoch

 

Mount Everest akčných RPG?

Geek.com zverejnilo svoje preview na Kingdom Hearts III z približne hodinového posedenia a v ňom interpretovalo taktiež oficiálne informácie od zástupcu Square Enix. Týchto informácií nie je príliš veľa, no sú dostatočne zaujímavé na to, aby sme si o nich povedali.

Kingdom Hearts III bude trvať viac ako 80 hodín, čo zahŕňa príbehovú časť i vedľajšie aktivity. Dĺžka samotného príbehu sa môže taktiež popýšiť úctihodným číslom 40 - 50 hodín. Na túto hru čakáme síce celú večnosť, no zdá sa, že sa nám tvorcovia odmenia masívnym množstvom obsahu.

Hlavný hrdina Sora má byť tentokrát viac obratný, čo mu umožní behať po stenách a dokáže byť taktiež vybavený troma rôznymi keyblademi súčasne, pričom samotné keyblade sa budú môcť levelovať. To znamená, že ich význam v hre bude trvať omnoho dlhšie. Nebudú chýbať rôzne minihry ako varenie s potkanom Remym z Ratatouille (budeme môcť zháňať ingrediencie naprieč všetkými svetmi a vytvárať recepty), 20 rôznych variácií na 2D hry v štýle Game & Watch založených na klasických animákoch s Mickey Mouseom z 30. a 40. rokov, či stavanie lode Gummi Ship.

Kingdom Hearts III toho sľubuje veľmi veľa. Preto dúfame, že sa jej podarí splniť všetky naše priania a predstavy.

Dokážeme s Remym znova očariť nekompromisného Antona Ega?

Zdroj: KH13

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk