CI Games ohlasuje Sniper: Ghost Warrior Contracts

CI Games ohlasuje Sniper: Ghost Warrior Contracts

 

Novú hru série sme tak skoro nečakali.

Spoločnosť CI Games dnes prekvapila ohlásením nového dielu Sniper: Ghost Warrior. Ohlásenie je prekvapujúce preto, pretože predchádzajúci diel Sniper: Ghost Warrior 3 bol plný rôznych chýb a problémov so stabilitou, následkom čoho spoločnosť stratila veľkú časť finančných prostriedkov a Tomasz Gop, výkonný producent, prišiel o svoje miesto.

Podľa všetkého ale tvorcovia sérii veria a chcú zachrániť jej reputáciu tým, že sa odklonia od štýlu predchádzajúceho dielu a prinesú o niečo lineárnejší zážitok. Vývojári doslova hovoria, že dizajn vytvorili na základe feedbacku hráčov, čiže nebude tu žiaden otvorený svet, multiplayer bude prítomný okamžite pri vydaní a bude tu hrateľnosť vystavaná na kontraktoch s hlavnými a vedľajšími misiami, za ktoré budeme dostávať žoldnierský plat. Kontrakty budeme môcť aj opakovať a svoj príjem tak zvyšovať.

Príliš ambiciózny Sniper: Ghost Warrior 3 podkopal svojho času tvorcom nohy

Mapy majú poskytovať dostatočné taktické vyžitie a budeme sa môcť na nich pohybovať voľne a sniperský systém má byť najlepší, aký sa kedy v sérii objavil. Zároveň sa pri vývoji dáva väčší dôraz na optimalizáciu hry, minimalizáciu loadingový časov a stabilnejšie snímkovanie.

Sniper: Ghost Warrior Contracts sa má odohrávať v príťažlivom a komornom prostredí večne zasneženej Sibíri, čiže si nezabudnite pribaliť aj niekoľko párov teplých ponožiek. Či nám bude úsmev zamŕzať len z chladného počasia alebo nám opäť zamrzne aj z kvalít hry, zistíme budúci rok, kedy hra vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk