Bungie dnes spúšťa nový Raid. Vieme podrobnosti
Update

Bungie dnes spúšťa nový Raid. Vieme podrobnosti

 

Last Wish vyzve hráčov k Raidu s najviac bossmi v histórii Destiny.

Ako sme vás informovali pred nedávnom, Bungie dnes, teda 14.9.2018 spúšťa svoj najnovší Raid, ktorý je súčasťou expanzie Forsaken. A ak ste nepostrehli, odmenou pre najrýchlejší tím je fyzický opasok.

Dnes sme sa však dozvedeli podrobnosti. V prvom rade to, že Raid sa spúšťa o 19:00 nášho času. Na to aby ste mali Raid sprístupnený, musíte zdolať kampaň a získať prístup do Dreaming City, kde sa Raid odohráva.

Bungie taktiež prezradilo, že na Raid budete potrebovať minimálne Power level 520, no odporúča sa 550. Dá sa teda očakávať, že Raid bude progresívne náročnejší a náročnejší až k finálnemu Bossovi. 

POZOR SPOILER Bungie navyše omylom zverejnilo Triumfy napojené na Last Wish Raid, takže vieme, koľko sekcií a akí bosovia nás v Raide čakajú. Prvým bossom je Kalli, nasleduje Shuro Chi, po nej Morgeth the Spirekeeper, neskôr infiltrácia Vaultu a po ňom Riven of a Thousand Voices.

Aby ste získali lepšiu predstavu čo vás čaká, Bungie vydalo teaser trailer k Raidu.

Vývojári taktiež oznámili, že ak sa hráčom podarí zdolať Raid počas prvých 24 hodín od vydania dostanú špeciálny emblém a ak sa im to podarí do utorka, 18. septembra, budú si môcť kúpiť a personalizovať túto exkluzívnu bundu. 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk