Playstation Now už nie je iba streamovacia služba. Hry si môžete aj stiahnuť

Playstation Now už nie je iba streamovacia služba. Hry si môžete aj stiahnuť

 

Sony sa vydáva cestou služby Xbox Game Pass.

Spoločnosť Sony oznámila veľké zmeny v službe Playstation Now. Tá bola doteraz známa ako streamovacia služba, ktorá umožnila hrať hry od Sony prakticky kdekoľvek, kde je dostupné pripojenie na internet. Bohužiaľ služba trpela asi všetkými problémami streamovacích služieb od input lagu až po kvalitu obrazu.

Teraz je však s týmito problémami koniec. Sony totiž sprístupní všetky Playstation 4 hry dostupné v službe Playstation Now na lokálne stiahnutie do konzoly. To isté platí aj pre hry z konzoly Playstation 3 a Playstation 2, ktoré boli znovu vydané na PS4. Samozrejme na to, aby ste mohli tento benefit využívať nepotrebujete členstvo v Playstation Plus.

Ak však máte uložené hry na klasickej verzii hry a chcete si ich pretransformovať na PS Now verziu hry musíte tieto uložené hry pretransformovať prostredníctvom tohto návodu

Pri využívaní služby je taktiež potrebné mať raz za čas pripojenie k internetu, aby servery vedeli overiť to, či máte oprávnenie dané hry hrať. Služba stojí 9,99€ na mesiac alebo 99,99€ na celý rok.

Zdroj: playstation blog

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk