V Devil May Cry 5 budú mikrotransakcie

V Devil May Cry 5 budú mikrotransakcie

 

Ak si budete chcieť v Devil May Cry 5 vylepšiť postavu, môžete tak urobiť za reálne peniaze. 

V hre bude dostupný obchod, ktorý sa volá „Divinity Statue“, kde si budete môcť kúpiť červené orby za reálne peniaze, ktorými si budete môcť vylepšiť postavu. Tým pádom strávite menej času získavaním rôznych vylepšení pre vašu postavu a Dante bude namakaný skôr než by bol obvykle.

Režisér hry Hideaki Itsuno zo spoločnosti Capcom sa vyjadril nasledovne: „Tým, že dáme hráčom možnosť kupovať červené orby, im jednoducho dávame len ďalšiu voľbu. Ak chcú ušetriť čas a získať všetko hneď, tak môžu. Na druhej strane si myslím, že hráči nemusia mať všetky vylepšienia k dispozícii hneď. Mali by ste byť schopný hrať hru takým spôsobom akým chcete.“

Nie je to prvý krát, čo herná séria Devil May Cry ponúka takúto možnosť. Podobne to bolo aj v špeciálnej edícii Devil May Cry 4. V podstate budeme svedkami mikrotransakcií v Devil May Cry 5, čo výrazne naruší proces učenia sa a odomykania nových schopností. Na druhú stranu je to vec každého jedného hráča. Aby sme zistili, aký dopad budú mať mikrotransakcie na Devil May Cry 5, tak to si budeme musieť počkať do jari 2019.

Viac o Devil May Cry 5:

Zdroj: Gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk