POZOR: Na PlayStation 4 sa objavil problém, vďaka ktorému sa môže vaša konzola pokaziť

POZOR: Na PlayStation 4 sa objavil problém, vďaka ktorému sa môže vaša konzola pokaziť

 

Aj váš PlayStation 4 môže byť ohrozený. Dajte si pozor na to, kto vám píše.

Web VG247 dnes s odvolaním sa na vlákno Redditu napísal dôležitú informáciu pre všetkých majiteľov PlayStation 4. Niektorí používatelia PlayStation 4 totižto hlásia, že po prijatí súkromnej správy od iných (zlomyseľníckych) používateľov, sa ich konzoly doslova a do písmena "pokazili". Po zobrazení takejto správy ste donútení vrátiť konzolu do továrenských nastavení. A stačí iba to, že si daný hráč prezrie notifikáciu správy (obsahujúcu "záškodnícky znak") - nemusí teda správu vôbec ani len otvoriť. Niektorí hráči sa dokonca sťažujú, že im takéto správy chodili počas hrania multiplayerových hier ako napríklad Rainbow Six: Siege z vymyslených účtov. Takouto nekalou činnosťou si potom hráči zaisťovali víťazstvo.

Podľa popisu diskutujúcich na Reddit-e má znak tvar štvorca s otáznikom vo vnútri. 

Reddit

Spoločnosť SONY zatiaľ ešte nestihla zareagovať a tak jedinou momentálnou možnosťou je nastaviť si správy tak, aby vám mohli správy posielať len vaši priatelia. Stačí ísť podľa tohto jednoduchého návodu:

Settings -> Account Management -> Privacy Settings -> Personal Info | Messaging -> Messages -> "Friends Only" or "No One"

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk