Red Dead Redemption 2 vyjde na dvoch diskoch. Vieme koľko miesta na disku zaberie

Red Dead Redemption 2 vyjde na dvoch diskoch. Vieme koľko miesta na disku zaberie

 

Už len niekoľko dní a hra je tu.

Mnoho ľudí má v kalendári zakrúžkovaný dátum 26. október. To je totiž deň, kedy sa dočkáme vydania Red Dead Redemption 2. A vzhľadom na blížiaci sa dátum vydania sa dozvedáme viac a viac informácií.

Tieto budú skôr praktického rázu. V prvom rade to vyzerá, že hra bude vydaná na dvoch diskoch. Tomu nasvedčuje leak japonského obalu hry. Nebude to však prvá a pravdepodobne ani posledná hra, ktorá bude vydaná takouto formou. Napríklad Definitívna Edícia Middle-earth: Shadow of War, Gears of War 4, The Bioshock Collection a Batman: Return to Arkham boli všetko hry vydané na viacerých diskoch a v praxi by to nemalo hráčov ovplyvniť do veľkej miery.

Čo ich však určite ovplyvní je veľkosť inštalácie. Tá síce nebude 105GB, ako sa spomínalo prednedávnom, ale aj tak si hra ukrojí obrovskú porciu miesta. Na Xbox One by mala hra zaberať 88,56GB a na Playstation 4 89,2GB. To môže spôsobovať relatívne veľký problém pre všetkých, ktorí majú konzoly s 500GB diskom, pretože tým pádom budú musieť svoj disk prečistiť, alebo si zakúpiť nový.

Taktiež sa dostala na povrch informácia, že tí, ktorí si predobjednali hru digitálne ju budú môcť stiahnuť už v tento piatok, aby boli v deň vydania pripravení.

Otázkou zostáva už len to, či tých takmer 90GB obsahuje aj súbory s Red Dead Online, ktorý vstúpi v Novembri do bety, alebo či táto čas hry ešte len bude dodatočne pridaná.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk