Už čoskoro sa dočkáme noviniek o Medievil Remaster

Už čoskoro sa dočkáme noviniek o Medievil Remaster

Máme za sebou úspešný remaster Crash Bandicoot hier, onedlho sa dočkáme Spyra a zdá sa, že ani obľúbení kostlivec neostane zabudnutý v zemi.

Oznam o chystanom ozname môže vyzerať komicky, no fanúšikov nemotorného rytiera z kostí určite poteší fakt, že remaster klasiky je stále v pláne. Sid Shuman, šéf marketingových kampaní na sociálnych sieťach, sa v najnovšej epizóde PlayStation Blogcast vyjadril, že fanúšikovia Medievil sa majú na čo tešiť. Jeho kolega Shawn Layden, šéf Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios, sa vraj nevie dočkať toho, ako sa tak o týždeň, dva podelí s hráčmi o informácie ohľadne Medievil remasteru. Stať by sa tak malo tiež na PlayStation Blogcaste.

Veľa mien a názvov, no pre fanúšikov je podstatné jedno. Od prvotných informácií o Medievil remasteri, ktoré sme dostali počas PSX 2017, na svoje slová vývojári nezabudli. Ak teda patríte k obľúbencom Medievil hier, ktoré sa hrdo radia medzi klasiku medzi PS1 hrami, určite dávajte najbližšie dni pozor na novinky, ktoré sa okolo Sira Daniela Fortesque objavia.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk