Zabitie členov Kukluxklanu v Red Dead Redemption 2 nezníži vašu česť

Zabitie členov Kukluxklanu v Red Dead Redemption 2 nezníži vašu česť

 

Odkaz autorov je jasný.

Iba málokedy sa v hrách vyskytujú politické odkazy a ak áno, tak vo väčšine prípadov sú veľmi jemné. Čo sa týka priamo Kukluxklanu, neslávneho spolku, ktorý funguje v Amerike, tento sa naposledy objavil vo Wolfenstein II: The New Collosus a teraz sa jeho členovia známi hlavne bielymi maskami a plášťami objavili aj v najnovšej hre od Rockstar Games, Red Dead Redemption 2.

Ako to už tradične v Rockstar sandboxe býva, na jeho členov môžete naraziť počas potuliek divokým západom a na ich prítomnosť môžete reagovať, ako sa vám bude chcieť. Stretnúť ich môžete pri troch udalostiach. Buď prijímajú nového člena, alebo pália kríž, alebo sa sťažujú na to, že nemajú dostatok členov.

Každopádne, ako som spomínal, pri stretnutí s nimi môžete reagovať ako chcete. Môžete sa pristaviť a počúvať ich posolstvo, alebo ich môžete rozohnať koňom, alebo hodiť zopár dynamitov a uvidieť čo sa stane. Keď sa však rozhodnete pre tú poslednú možnosť možno sa obávate, že vám klesne vaša česť, čo je vlastne karma systém hry. No nemusíte sa obávať, pretože z nejakého dôvodu (a autori asi vedeli presne z akého dôvodu) vám likvidácia Kukluxklanu nezníži vašu česť. Takže sa do nich môžete veselo pustiť.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk