Špekulácia: Dátumy vydania Death Stranding a Ghost of Tsushima sa dozvieme už čoskoro

Špekulácia: Dátumy vydania Death Stranding a Ghost of Tsushima sa dozvieme už čoskoro

 

S informáciou prišla Brazílska pobočka Sony.

Sony na tohtoročnej E3 ukázala 4 veľké exkluzivity, ktorých sa dočkáme ešte na Playstation 4. Jednej z nich sme sa dočkali v podobe Spider-Mana, no ohľadom zvyšných troch panuje ešte stále ticho.

Ide o hry The Last of Us II, Death Stranding a Ghost of Tsushima. A zatiaľ čo ohľadom prvej menovanej nemáme ohľadom dátumu vydania žiadne informácie, o zvyšných dvoch sa čo-to dozvieme už čoskoro.

Brazílska pobočka Sony totiž prišla s informáciou, že informácie o dátumoch vydania oboch hier sa dozvieme na podujatí The Game Awards, ktoré bude 6. decembra. Okrem toho by sme sa mali na tomto podujatí dozvedieť aj dátum vydania ďalšej Playstation 4 exkluzivity, Dreams. Samozrejme, informácie od dátumoch vydania nemusí automaticky znamenať, že sa dozvieme presný dátum. Môže sa stať, že namiesto presného dátumu sa dozvieme „obdobie,“ kedy tieto dve hry prídu.

Tým pádom je jasné, že u týchto hier sa dočkáme aj nových trailerov a možno aj nejakej gameplay ukážky. Vzhľadom na to, že Sony vynechá budúcoročnú E3 dáva zmysel, že budú využívať iné podujatia na to, aby prezentovali vlastné hry a The Game Awards vzhľadom na čísla sledovanosti dáva perfektnú príležitosť.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk