Playstation dnes rozbieha 24-hodinový charitatívny stream s cenami za 100 tisíc korún

Playstation dnes rozbieha 24-hodinový charitatívny stream s cenami za 100 tisíc korún

 

24-hodín plných známych tvárí, hier, odmien a zbierania peňazí na dobrú vec.

Pomôcť deťom a potencionálne získať hodnotné ceny budete môcť už dnes od 14:00, kedy sa na Youtube kanále PlayStation Česko rozbehne 24-hodínový stream, ktorého hlavným cieľom je vyzbierať peniaze pre organizáciu Dejme Dětem Šanci, ktorá zastrešuje projekt „Pomoz mi do života...“

Spoločnosť Sony pri tejto príležitosti rozdá ceny za viac ako 100 tisíc českých korún (takmer 3900€) fanúšikom, ktorí tento projekt podporia, pričom hlavnou cenou je PlayStation 4 Pro 2TB 500M limited edition, ktorú získa ten, kto počas streamu prispeje najvyššou čiastkou, pričom všetci, ktorí prispejú sumou aspoň 200Kč (približne 8€) budú zaradení do žrebovania o ďalšiu takúto konzolu, alebo 48 ďalších cien. Medzi týmito cenami nájdete napríklad repliku Kratosovej sekery, Media Kity Spider-Mana a Uncharted The Lost Legacy, predplatné Playstation Plus a rôzne hry pre Playstation 4.

Prispieť môžete prostredníctvom Paypalu na tomto linku, alebo prostredníctvom prevodu na bankový účet 6072121060/5500 s tým, že do poznámky musíte uviesť svoj e-mail. 

Riaditeľka a zakladateľka Dejme Dětem Šanci k streamu povedala: „Veľmi si vážime, že nás spoločnosť Sony Interactive Entertainment pre tento charitatívny stream oslovila. S takýmto projektom síce nemáme skúsenosti a hernú komunitu nepoznáme, no necháme sa prekvapiť výsledkom.“

Cieľom projektu „Pomoz mi do života...,“ kde poputuje výťažok z tohto streamu existuje za účelom uľahčiť deťom štart do vlastného života. Je určený pre mladých ľudí, ktorí opúšťajú detské domovy po dosiahnutí plnoletosti a taktiež im pomáha pri štúdiu a pri príprave na budúce povolanie.

Viac informácií nájdete na stránkach Playstation.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk