Uncharted film stratil svojho režiséra

Uncharted film stratil svojho režiséra

 

Ďalšia prekážka pri adaptácii príbehu Nathana Drakea.

Ohľadom pripravovaného Uncharted filmu sa toho popísalo a vyprodukovalo veľa. Projekt vystriedal niekoľko režisérov, niekoľko scenáristov a stále nevieme, kedy sa ho konečne dočkáme. Akurát vieme to, že hlavnú rolu mladej verzie Nathana Drakea bude mať na starosti Tom Holland, ktorého určite poznáte ako Spider-Mana.

Dokonca, medzi týmito správami o stave Uncharted filmu stihol vzniknúť „fan film“ s Nathanom Fillionom v hlavnej úlohe, ktorý si určite pozrite.

No naspäť k filmu, ktorý produkuje Sony. Do režisérskej stoličky mal zasadnúť Shawn Levy, režisér, ktorý má na konte filmy ako Noc v múzeu, Oceľová päsť a Ružový panter. No nakoniec do stoličky nezasadne. Hollywood Reporter priniesol informáciu, že Levy je momentálne zaneprázdnený spoluprácou s Ryanom Reynoldsom na filme Free Guy a na Uncharted mu nezostáva čas.

Teraz je otázne, čo sa stane s projektom ďalej. Sony bude pravdepodobne hľadať nového režiséra, no zatiaľ neuverejnili žiadne oficiálne informácie a ani neoficiálne sa k nám žiadna informácia o možných kandidátoch nedostala. Je však zrejmé, že tak skoro sa Uncharted filmu nedočkáme.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk