Tvorcovia Dark Souls a Bloodborne majú vo vývoji dve neohlásené hry

Tvorcovia Dark Souls a Bloodborne majú vo vývoji dve neohlásené hry

 

Naznačuje to prostredníctvom tajuplných čísel.

Štúdio From Software, zodpovedné za hry ako napríklad Dark Souls či Bloodborne nedávno vydalo VR hru Deraciné, no okrem toho pracujú aj na nádejne vyzerajúcej hre Sekrio: Shadows Die Twice. Zdá sa však, že toto nie sú jediné hry, na ktorých pracujú.

Prezident štúdia Hidetaka Miyazaki totiž prezradil, že štúdio má momentálne 3,5 „produkčných línií,“ pričom každá z nich pracuje na samostatnom projekte. To znamená, že 0,5 produkčnej línie pracovalo na spomínanom VR titule Deraciné a ďalšia produkčná línia pracuje na Sekiro, no stále nám chýbajú dve produkčné línie.

Na otázku webu 4Gamer.net, či to znamená, že štúdio pracuje na ďalších dvoch neohlásených hrách povedal, že je to pravda. „Aj napriek tomu, že zatiaľ nie je vhodný čas na to, aby sme o týchto hrách rozprávali, obe sú „From Software-esque“ hry. Potrebujeme však viac času na to, aby sme o nich povedali verejnosti viac, keď budú v pokročilejšej fáze vývoja.“

Uvidíme teda o aké hry pôjde a taktiež a akých platformách ich uvidíme. Ako veľmi dobre vieme, From Software majú veľmi dobrý vzťah so Sony, pre ktorých pripravili dvojicu exkluzivít, Demon Souls a Bloodborne, takže je pokojne možné, že jeden z projektov bude exkluzivitou na novú Playstation konzolu.

Zdroj: 4Gamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk