Január v Battlefronte II je v znamení Counta Dookua a rýchlejšieho získavania XP

Január v Battlefronte II je v znamení Counta Dookua a rýchlejšieho získavania XP

Vieme kedy sa dočkáme legendárneho Sithského lorda.

DICE plní svoje sľuby z minulého roka a vydalo program pre Star Wars Battlefront II na január. Ten reprezentujú rôzne úpravy získavania bodov a taktiež aj modifikácie pri jednotlivých multiplayerových zápasoch a taktiež aj tzv. Darth Tyranus Update, ktorý do hry pridá sľúbenú postavu Counta Dookua.

Aký je teda program na január? Od dnes, 4. januára do 6. januára budete môcť získať trojitú porciu XP bodov v hernom móde Heroes and Villains. Následne od 11. do 13. januára dostanete 3x XP body v herných módoch Blast a Strike a 18. až 20. januára sa toto in-game podujatie presunie do móodov Starfighter Assault a Hero Starfighters.

23. januára príde Darth Tyranus update a následne od 25. do 27. januára bude do Galactic Assault módu aplikovaná modifikácia, ktorá zníži počet Battle Points potrebných na získanie hrdinskej postavy o 50%, no iba pre hrdinov, ktorí existovali v danej ére. Čiže napríklad, ak je zápas na mape Craite, ktorá bola v Star Wars VII, tak budete môcť rýchlejšie získať postavy ako Rey, Kylo Ren, Phasma, Finn...

Podľa vývojárov je postava Anakina Skywalkera stále naplánovaná na február spolu aj s novým herným módom.

Počas sviatkom sme zavítali do sveta Battlefront II, ktorý je na tom po lootbox kontroverzii na tom oveľa lepšie. Síce stále má hra výrazné problémy kvôli štýlu, ako celý systém Star Cards funguje (ten ktorý hrá dlhšie má výhodu, pretože má silnejšie Star Cards), no hra určite zabaví. Navyše, ak využijete Triple XP obdobia, tak viete získať nové levely veľmi rýchlo.

Zdroj: twitter.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk