Tvorcovia The Order: 1886 naberajú vývojárov na novú AAA hru

Tvorcovia The Order: 1886 naberajú vývojárov na novú AAA hru

Od ich poslednej veľkej hry ubehli takmer 4 roky.

Štúdio Ready at Dawn, zodpovedné za PlayStation 4 exkluzivitu The Order: 1886 sa v poslednom čase venovalo exkluzívne hrám pre VR platformu Oculus Rift. No vyzerá to tak, že ani zmiešané reakcie na ich poslednú veľkú hru ich neodradili a skúsia znovu šťastie v AAA hernom svete.

Na svojom oficiálnom Twitter účte totiž uverejnili správu o tom, že plánujú prijať veľké množstvo vývojárov na neohlásený AAA projekt. Ak sa však tešíte že The Order: 1886 sa dočká pokračovania, tak vás musíme sklamať, pretože taktiež je uvedené, že ide o „AAA akčnú konzolovú hru z pohľadu tretej osoby, ktorá je založená na novej IP“.

Ťažko predpokladať, či si štúdio po neúspechu Order zoberie opäť pod svoje krídla Sony, aby vytvorili niečo exkluzívne pre konzolu PlayStation 5, alebo skúsia vytvoriť niečo multiplatformové. Navyše, nedávno sa objavili špekulácie, že práve Ready at Dawn by malo byť jedným zo štúdií o ktoré prejavil záujem Microsoft.

The Order: 1886 má na Metacritic hodnotenie 63, pričom ich VR hrám sa u kritikov darilo oveľa viac. Lone Echo má priemer hodnotení 89 a Echo Arena 87.

Zdroj: videogamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk