Red Dead Online dostal Battle Royale mód

Red Dead Online dostal Battle Royale mód

 

Hra tak nasleduje trendy v hernom priemysle.

Pred niekoľkými týždňami sme vás informovali o tom, že online časť Red Dead Redemption 2 možno dostane mód, ktorý sa svojou charateristikou nápadne podobá na Battle Royale mód. Netrvalo dlho a Rockstar potvrdil príchod Gun Rush módu do Red Dead Online.

Mód je dostupný hneď teraz a podporuje 32 hráčov. Tí musia na stále zmenšujúcom sa prostredí zbierať zdroje ako zbrane a náboje vo free-for-all štýle. Samozrejme, ten, kto prežije ako posledný, vyhráva celý zápas a síce nedostane Chicken Dinner, ale predpokladáme, že Rockstar má pre hráčov prichystané zaujímavé odmeny.

Okrem toho spoločnosť Rockstar ohlásila ďalšie prídavky a zmeny do svojej online hry. V prvom rade budú môcť hráči na Xbox platforme konečne získať predmety ktoré boli doteraz exkluzívne pre platformu PlayStation 4, ako napríklad Red-Chestnut Arabian horse, Alligator Skin Ranch Cutter Saddle a High Roller Double-Action Revolver.

Ďalšie zmeny zahŕňajú:

  • Denné výzvy – Hráči môžu plnením výziev ktoré sa obmieňajú každý deň zarobiť trochu viac peňazí. Výzvy pokrývajú všetky činnosti v hre.
  • Úprava systému Law and Bounty – Aby sa zabránilo „griefingu“, systém Law and Bounty sa dočkal zmien. Hráči dostanú bounties za to, že spáchajú zločin a budú vyzvaní aby ich splatili vo vymedzenom čase. Ak však tento čas premeškajú, bude na nich vypísaná odmena pre ostatných hráčov.
  • Úprava systému Parley – nový Parley systém umožní hráčom vyhýbať sa agresívnym hráčom rýchlejšie. Bude ľahšie spustiť Feuds, Posse Feuds a Leader Feuds na útočiaceho hráča.
  • Zmeny vo viditeľnosti – Hráč bude musieť byť bližšie pri inom hráčovi aby sa mu objavila jeho lokácia, čo by malo zabrániť tomu, aby ste boli cieľom na veľké vzdialenosti.
Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk