Špekulácia: Resident Evil 8 je už vo vývoji a presunie hru do pohľadu z tretej osoby

Špekulácia: Resident Evil 8 je už vo vývoji a presunie hru do pohľadu z tretej osoby

 

Zopár informácií o pokračovaní legendárnej série.

Vzhľadom na úspechy Capcomu pri posledných vydaniach série Resident Evil, hlavne dvoch remakov a siedmeho dielu sa asi nikto nebude čudovať tomu, že osmička určite príde. No oproti predchádzajúcemu dielu prinesie niekoľko zmien.

Informácie pochádzajú údajne z prostredia štúdia Capcom a priniesol ich užívateľ Evil VR, ktorý sa napríklad v prípade One-Shot dema Resident Evil 2 nemýlil. Čo sme sa teda dozvedeli?

Resident Evil 8 sa bude odohrávať na opustenom ostrove, kde sa nachádza tajné laboratórium a jeho príbeh sa okrem iného bude venovať vzniku Eveline a ďalších biologických zbraní. Veľkú rolu v hre budú zohrávať halucinácie. Capcom sa navyše plánuje vrátiť k perspektíve z tretej osoby, oproti FPS pohľadu, ktorý mala sedmička.

Vývoj hry sa začal niekedy v strede minulého roka, takže hra je ešte stále v počiatočných štádiách vývoja a tak skoro o nej pravdepodobne počuť nebudeme.

Ďalšia informácia hovorí o tom, že remake Resident Evil 3 je už vo vývoji a ak je táto informácia pravdivá, tak sa s nami producent dvojky pekne zahrával. Evil VR taktiež potvrdil, že Capcom zatiaľ nemá záujem o to, spraviť remaky štvorky, päťky a šestky.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk