Trademark naznačuje Watch Dogs 3 na budúcu generáciu konzol

Trademark naznačuje Watch Dogs 3 na budúcu generáciu konzol

 

Ubisoft si s pokračovaním dáva načas.

Aj napriek tomu, že prvý Watch Dogs nedopadol práve najslávnejšie, Ubisoft veľmi rýchlo priniesol pokračovanie, ktoré vylepšilo mnoho aspektov prvého dielu a mnoho hráčov sa teraz pýta, kedy sa dočkáme trojky. Watch Dogs 2 vyšiel totiž v roku 2016, takže od jeho vydania uplynú v tomto roku 3 roky. Vyzerá to však tak, že si naň ešte počkáme.

Ubisoft si totiž ešte minulý november dal schváliť ochrannú známku, ktorá sa až teraz sprístupnila verejnosti a síce zatiaľ nie je schválená, no nevidíme dôvod, prečo by nemala byť. Ide o ochrannú známku pre nový produkt s názvom Watch Dogs, čo samozrejme naznačuje, že séria sa aj po slabších predajoch dvojky dočká ďalšieho pokračovania.

Samozrejme, stále je možné, že sa tretieho dielu dočkáme už v tomto roku, no vzhľadom na dátum schválenia ochrannej známky je pravdepodobné, že hra bude minimálne cross-gen hra a vydanie by malo byť skôr v roku 2020.

Ohľadom mesta v ktorom sa bude príbeh odohrávať sa veľa nevie. Mnoho fanúšikov špekuluje, že dnes už zmazaný tweet na oficiálnom Watch Dogs profile z apríla minulého roka v kombinácii s koncom Watch Dogs 2 naznačuje, že tretí diel by sa mohol odohrávať v britskom Londýne.

Ak má však Ubisoft naplánované vydanie na tento rok, sme si istí, že najneskôr na E3 2019 sa dočkáme jej ohlásenia.

Zdroj: ComicBook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk