Čo sa deje s konzolovou verziou Overkill’s The Walking Dead?

Čo sa deje s konzolovou verziou Overkill’s The Walking Dead?

 

Sony vracia peniaze za predobjednávky.

Hype okolo The Walking Dead strieľačky od tvorcov Payday síce nepriniesol želaný výsledok, no pravdepodobne je mnoho hráčov na konzolách, ktorí sa na hru aj napriek tomu tešili. No bohužiaľ finančný neúspech tejto hry prakticky položil na kolená vydavateľa Starbreeze a tak hra vyšla nakoniec iba na PC s tým, že na konzolách sa jej dočkáme neskôr.

Hráčom na konzole Playstation však začali chodiť správy, že za predobjednávku hry im budú vrátené peniaze, pretože vydavateľ im oznámil, že konzolová verzia Overkill’s The Walking Dead bola zrušená. Na jednej strane to nie je až také prekvapujúce, nakoľko hre chýba k statusu solídnej hry ešte veľa, no na strane druhej je to pravdepodobne posledný zdroj príjmov pre Starbreeze.

K celej situácii sa však vyjadril vydavateľ konzolovej verzie hry, spoločnosť 505 Games, ktorá prostredníctvom Twitteru oznámila, že špekulácie o zrušení konzolovej verzie sa nezakladajú na pravde. Podľa nich bola hra na konzoly iba odložená a na tejto verzii sa stále pracuje. Vraj sa taktiež čoskoro dočkáme nových informácií.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk