Playstation 4 exkluzivita Dreams sa do Early Access dostane už na jar

Playstation 4 exkluzivita Dreams sa do Early Access dostane už na jar

 

Táto inovatívna hra má šancu zabodovať.

Štúdio Media Molecule, ktoré je známe najmä sériou Litte Big Planet pracuje už niekoľko rokov na ďalšom veľkom projekte, ktorý postaví centra diania hráča a jeho kreativitu. Tento projekt má názov Dreams a jeho dojmy a taktiež úžasné výtvory z hry si môžete prečítať v našich dojmoch.

Vývojári dnes ohlásili, že hra bude vydaná vo forme Early Access už na túto jar za 30€, aj keď konkrétny dátum neprezradili. Tento Creators Early Access bude obsahovať všetky nástroje na tvorbu, no nie všetok herný obsah.

Použijeme Early Access ako pomoc pri zberaní feedbacku na určité aspekty hry. S týmito vylepšeniami, opravami a novými featurami následne spustíme live service Dreams, takže komunita bude mať možnosť po prvý krát uvidieť hru a to, ako ju plánujeme podporovať.

Zástupcovia štúdia ďalej dodali, že Early Access je určený skôr pre hráčov, ktorí chcú tvoriť a nie pre tých, ktorí spustia hru s očakávaním, že tam bude dostupný obsah od vývojárov.

Taktiež sme sa zatiaľ nedozvedeli, ako dlho plánujú vývojári hru v Early Access štádiu držať a taktiež ani to, či po uplynutí Early Access cena hry stúpne na štandardných 60€.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk