Bioware (ne)reaguje na technické problémy Anthem na konzolách

Bioware (ne)reaguje na technické problémy Anthem na konzolách

 

Zatiaľ je odpoveď nemastná-neslaná a bez jasného riešenia.

Včera sme vás informovali o tom, že Anthem môže vašu konzolu poslať do stavu, ktorý bude vyžadovať hard reštart. Stalo sa to počas recenzovania na Xbox One aj nám, no obdobný problém hlásia aj užívatelia na Playstation 4. Dokonca jednému používateľovi sa podľa jeho tvrdení konzola nedá po zamrznutí zapnúť.

Hráči tak čakajú na vyjadrenie Bioware/EA ohľadom tejto situácie a dočkali sme sa prvej odpovede. Bohužiaľ, zatiaľ iba priznali, že registrujú existenciu tohto problému. Podľa ich vyjadrenia sa tento problém momentálne vyšetruje a ak ste sa stali obeťou tohto problému, máte im dať vedieť.


Zatiaľ to však nevyzerá, že by štúdio vedelo, čo tieto problémy spôsobuje a tým pádom zatiaľ ani nevedia poskytnúť riešenie.

Na Reddite sa medzitým tento problém rozoberá a objavil sa niekto, kto o sebe tvrdí, že je pracovníkom podpory Sony. Podľa jeho vyjadrenia riešil počas pracovnej doby niekoľko desiatok podobných prípadov, no podľa neho nebola zatiaľ ani jedna konzola poškodená natrvalo.

Užívateľ JZHJR totiž tvrdí, že mnoho ľudí nevie, ako spustiť PS4 do Safe módu, ktorý tento problém odstráni. Tým pádom si užívatelia myslia, že ich konzola sa pokazila, keď v skutočnosti to tak nie je. Taktiež prezradil, že systém konzoly je nadizajnovaný tak, že žiadna hra by nemala byť schopná „bricknúť“ konzolu.

Uvidíme teda, ako sa táto situácia bude vyvíjať ďalej.

Zdroj: GameRant/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk