Disky sú zbytočné: The Division 2 bude mať masívny day-one patch

Disky sú zbytočné: The Division 2 bude mať masívny day-one patch

 

Ak ste sa tešili, že si váš internet oddýchne, tak máte jednoducho smolu.

Day One patche hier sú večným problémom pre všetkých tých, ktorí majú obmedzené dátové pripojenie, alebo majú na svojom pripojení nejakú formu FUP. V praxi to totiž znamená, že kúpenie fyzickej verzie hry väčšinou nepomôže takmer vôbec, alebo pomôže len trochu. A očakávaná looter-shooter hra The Division 2 nebude výnimkou.

Hra bude mať totiž masívnu aktualizáciu vydanú pred vydaním hry, ktorú si samozrejme budete musieť stiahnuť, nakoľko hra je always online. Táto aktualizácia bude mať veľkosť 48-52GB (závisí od lokalizácie a verzie hry) na PC a Xbox One. To však oproti Playstation 4 verzii nie je ani tak veľa. Táto verzia hry totiž dostane Title Update 1, ktorý bude mať veľkosť 88-92GB. To znamená, že prakticky budete musieť stiahnuť celú hru.

To však nie je všetko. Okrem toho ešte dostanú všetky platformy ďalšiu aktualizáciu nazvanú Title Update 1.5 o veľkosti 2GB. Tá má napraviť rôzne problémy s audiom, ktoré vývojári objavili počas open bety, ktorá trvala počas prvého marcového víkendu.

The Division 2 vychádza 15. marca na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk