Modern Warfare 4: Žiadny špecialisti, žiadny Battle Royale, ani zombíci

Modern Warfare 4: Žiadny špecialisti, žiadny Battle Royale, ani zombíci

Leaky ohľadom nového dielu Call of Duty začínajú prúdiť.

Nový diel Call of Duty, ktorý má tento rok na starosti štúdio Infinity Ward ešte nie je oficiálne ohlásený, no mnoho vierohodných zdrojov začína publikovať leaky. Podľa týchto je prakticky isté, že nový diel tejto série dostane podtitul Modern Warfare 4 a hra sa vráti z budúcnosti do prítomnosti. Hráčov a fanúšikov série však bude nepochybne zaujímať aj to, čo môžu od tohto dielu očakávať.

S novými informáciami prišiel web Gaming Intel, ktorý sa už niekoľkokrát v leakoch ohľadom Call of Duty nemýlil. Podľa ich zdrojov nemáme v tomto roku očakávať žiadny Battle Royale mód. Ten debutoval minulý rok v Black Ops 4 ako Blackout a zdá sa, že minimálne v tomto roku to bude jediný Battle Royale mód v tejto sérii.

Okrem toho Modern Warfare 4 údajne upustí aj od špecialistov a namiesto toho ponúkne „tradičnejší“ Call of Duty systém perkov a výbavy. Špecialisti boli súčasťou série aj v Infinite Warfare (posledné Call of Duty na ktorom pracovalo štúdio Infinity Ward), no zdá sa, že štúdio sa teraz rozhodlo ísť späť ku koreňom.

A aby toho nebolo málo, Modern Warfare 4 nebude mať ani žiaden Zombies mód. Ten je tradičnou súčasťou najmä Call of Duty hier od štúdia Treyarch, no v posledných rokoch sa rozširoval aj do ostatných dielov. Namiesto toho údajne Infinity Ward ponúkne niečo na štýl Survival módu z Modern Warfare 3.

Samozrejme, ide o leaky, ktoré sú síce zo zdrojov, ktoré svoju dôveryhodnosť niekoľkokrát preukázali, no stále ide o nepotvrdené informácie. Nové Call of Duty však bude pravdepodobne ohlásené už čoskoro, takže sa všetky informácie dozvieme. Medzitým si môžete zahrať napríklad smartfónovú verziu Call of Duty.

Zdroj: Gaming Intel

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk