Súhrn pilotného dielu State of Play: Sony ničím neprekvapila, stráca dych?

Súhrn pilotného dielu State of Play: Sony ničím neprekvapila, stráca dych?

 

Pokiaľ ste si na dnešný večer vyhradili čas na online prezentáciu z dielne Sony, tak ste pravdepodobne zaspávali sklamaní. Pilotná časť State of Play ničím neprekvapila.

Pokiaľ ide o spracovanie a súhrn noviniek, tak State of Play ničím nezaostávalo za Directom od Nintenda či reláciou Inside z dielne Microsoftu. Horšie to bolo so samotným obsahom, ktorý ničím neprekvapil a zameral sa predovšetkým na menšie tituly, a to konkrétne na PlayStation VR hry.

Pokiaľ ste očakávali potvrdenie dátumu vydania očakávaných hier, tak len v krátkosti - nebolo žiadne potvrdenie a žiadna oznámenie veľkej first party hry. Ostatok si zhrnieme postupne v tejto novinke.

Iron Man VR

Úspešná spolupráca s Marvelom sa pretavila do ďalšieho titulu, tentoraz padol pod skalp Iron Man. Ukážka, ktorá neprezentovala aktuálne gameplay zábery vôbec nezaujala. Dozvedeli sme sa len, že hra bude určená na Sony VR headset a dočkať by sme sa jej mali v priebehu tohto roka.

Blood and Truth VR

Pokiaľ si ešte pamätáte slušnú VR akciu The London Heist, ktoré má na svedomí SIE London Studio, tak možno vám sadne ich ďalšia chystaná VR akcia s názvom Blood and Truth. Ukážka vyzerala sľubne, takže na blbnutie vo VR headsete celkom slušné. Blood and Truth k nám dorazí 28. mája 2019.

Concrete Genie

Celkom prekvapenie. Zaujímavá akčná adventúra s osobitým art-štýlom opäť opráši touchpad na vašom DualShocku. V hlavnej úlohe kreatívna tvorba malieb. Samozrejme nesmie chýbať podpora PlayStation VR. Hra k nám doplachtí koncom tohto roka.

Observation

Trailer na sci-fi thriller Observation zaujal predovšetkým svojou tesnou atmosférou. Pokiaľ obľubujete podobne ladené VR hry, tak lístky na prieskum vesmírnej stanice, spoločne s doktorkou Emmou Fisherovou, kúpite už od 21. mája 2019.

Five Nights At Freddy's VR

Pri pochmúrnej atmosfére zostane a to konkrétne s titulom Five Nights At Freddy's VR. Vžijete sa do role opravára animatronických postáv vo Freddyho pizzérii, a ako naznačuje teaser, budeme sa hlavne ľakať. Reinkarnácia videohernej klasiky k nám poputuje počas tohtoročnej jari.

No Mans Sky Beyond

Ak ste ešte stále nezanevreli na kontrovérzny No Mans Sky, tak vás iste poteší toto bezplatné rozšírenie, ktoré sa, ako inak, zameria aj na podporu PlayStation VR.

Výber tých najzaujímavejších VR titulov máme za sebou, poďme sa pozrieť na v krátkosti na tú svetlejšiu časť State of Play.

Mortal Kombat 11

Dočkali sme sa úplne nového traileru, ktorý okrem nových postáv ukazuje aj cestovanie v čase, čo v praxi znamená, že sa proti sebe postavia staršie a mladšie verzie jednotlivých bojovníkov. Stačí si pozrieť trailer a pochopíte.

Days Gone

A na koniec to najzaujímavejšie. Days Gone vychádza presne za mesiac a tak reklamná masáť naberá na obrátkach. Očakávaná PlayStation exkluzivita sa predstavuje v Story traileri. Days Gone vychádza 26. apríla 2016

Tak čo, sledovali ste pilotný diel State of Play aj vy? Pokiaľ áno, tak uvítame vaše názory v komentároch pod článkom či na facebooku.

Zdroj: playstation youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk