Mikrotransakcie vládnu: Black Ops 4 ponúka herné kladivo za 28$

Mikrotransakcie vládnu: Black Ops 4 ponúka herné kladivo za 28$

Treyarch skúša trpezlivosť komunity.

Mnoho hráčov Black Ops IIII vytrvalo vyjadruje svoju nespokojnosť s rýchlosťou pridávania nového (zmysluplného) obsahu do hry. Namiesto nových máp, herných módov, balans patchov a ďalších prídavkov po ktorých komunita dychtí však vývojári skúšajú trpezlivosť svojej komunity ohľadom mikrotransakcií. 

Len tak mimochodom. Black Ops IIII je hra, ktorá v základe stála 60$, má k dispozícii Season Pass, mikrotrasakcie a dokonca aj lootboxy. Takže, čo vyparatili teraz?

Novou špeciálnou ponukou je tzv. Triple Play balíček. Ten stojí neuveriteľných 28$ a ak chcete získať novú zbraň na útok z blízka nazvanú The Home Wrecker, toto je vaša jediná možnosť. Niekto môže namietať, že za 28$ dolárov k tomu navyše dostanete aj zbraň MKII, 10 lootboxov a 10 „preskočení levelu“ v Battle Pass systéme, no fakt, že tento celý balíček si musíte kúpiť keď chcete The Home Wrecker je dosť nechutný.

Samozrejmosťou je, že tento predmet sa nedá žiadnym spôsobom získať hraním. Ani pre hráčov, ktorí si kúpili Black Ops Pass. Reálne kladivo vás pravdepodobne vyjde omnoho lacnejšie. Asi nemusím pripomínať, že hráči na sociálnych sieťach vyjadrujú znechutenie z tohto kroku, no zdá sa, že na to, aby sa niečo zmenilo je potrebné hlavne takýto obsah nenakupovať.

Zdroj: Gamingbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk