Black Ops IIII: Blackout dostal novú mapu a bude na mesiac zdarma

Black Ops IIII: Blackout dostal novú mapu a bude na mesiac zdarma

 

Vyskúšate si ho?

Museli sme počkať, pokiaľ sa skončí prvý apríl, aby sme si overili, či je toto oznámenie skutočné. Štúdio Treyarch totiž oznámilo, že Battle Royale mód Blackout dostane novú mapu, ktorá vychádza z ostrova väznice Alcatraz. To znamená, že hra sa dočká mapy, ktorá je úplne iná ako rozsiahle mapy, na ktoré sme pri tomto móde zvyknutý.

Namiesto toho dostaneme malú mapu, ktorá bude produkovať svižnú hrateľnosť a rýchle zápasy. Zatiaľ vývojári neprezradili, či budú na tejto mape znižovať počet hráčov oproti pôvodnej mape, no výhľadom na to, že hráči budú môcť v lobby hlasovať za to, na ktorej mape chcú hrať, nepredpokladáme to.

Táto mapa príde na platformu Playstation 4 exkluzívne už 2. apríla, čiže dnes a v neskoršom dátume sa mapy dočkajú aj hráči na PC a Xbox One.

To však nie je všetko. Vývojári oznámili, že počas mesiaca apríl si budete môcť zahrať Blackout úplne zdarma. Vzhľadom na obrovskú konkurenciu v tomto žánri (PUBG, Fortnite, Apex Legends, Battlefield V...) chcú pravdepodobne otestovať, aký dopad na počet hráčov bude mať sprístupnenie tohto módu pre všetkých a je dosť možné, že keď bude tento pokus úspešný, môžeme sa dočkať samostatného vydania Blackoutu pre všetkých hráčov zdarma niekedy v najbližšej budúcnosti.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk