Remake Resident Evil 3: Nemesis je vo vývoji a jeho vydanie môžeme čakať v januári

Remake Resident Evil 3: Nemesis je vo vývoji a jeho vydanie môžeme čakať v januári

 

Špekulácia zo spoľahlivého zdroja.

Po excelentnom remaku Resident Evil 2, ktorý vyšiel začiatkom tohto roka sa fanúšikovia pýtali iba to, kedy sa dočkajú remaku trojky. Vzhľadom na to, že ide o kompletné prepracovanie hry, tak vývoj takejto hry chvíľu trvá a potencionálneho remaku trojky sa tak skoro nedočkáme.

Známy „Resident Evil“ leaker AestheticGamer však prišiel so zaujímavými informáciami, ktoré fanúšikov potešia. Vzhľadom na to, že drvivá väčšina jeho leakov sa potvrdila, je rozumné sa tomuto aspoň trochu povenovať. Tvrdí totiž, že remake Resident Evil 3: Nemesis má na starosti iné štúdio ako to, ktoré robilo na remaku dvojky, čo umožní vydanie v januári 2020. Nechcel však prezradiť to, aké štúdio má remake na starosti, povedal iba, že je to „veľmi zaujímavá voľba.“

Taktiež sa vyjadril k regulérnemu ôsmemu dielu série, ktorý ešte taktiež nebol ohlásený, no je vo vývoji. Podľa jeho informácii bol tento diel interne posunutý na neskorší dátum vydania, ako bolo pôvodne plánované a teda nemáme vydanie tejto hry očakávať skôr ako po príchode novej generácie konzol.

Zdroj: Comicbook

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk