Black Ops 4 dostal konečne multiplayerové štatistiky. V mobilnej aplikácii

Black Ops 4 dostal konečne multiplayerové štatistiky. V mobilnej aplikácii

 

A fanúšikovia nie sú šťastní.

Jedna z vecí, ktorá z nejakého neznámeho dôvodu chýbala v Black Ops 4 pri vydaní boli Combat Records. Časť menu, kde by ste sa dozvedeli o svojich výkonoch a úspechoch v hre všetko. Počet zabití, pomer zabití a úmrtí, zabitia jednotlivými zbraňami atď atď. Je to celkom štandardná súčasť multiplayerových hier, no v Black Ops 4 nebola. Vývojári však sľúbili, že funkcionalita bude pridaná po vydaní.

A teraz sa to stalo skutočnosťou. Problémom je, že tieto štatistiky sa nedostali priamo do hry, ale na ich prezretie musíte buď navštíviť stránku hry, alebo si musíte stiahnuť aplikáciu pre váš smartfón. Treyarch však tvrdí, že toto opatrenie je prvým, no nevieme, aký bude druhý krok: „Sprístupnenie Combat Record obrazovky na smartfónoch a webe prinesie hráčom potrebné štatistiky, bez toho, aby sa museli odpútať od hrania hry a môžu si tak tieto štatistiky skontrolovať rýchlo medzi jednotlivými zápasmi. Toto je kompletne nový systém a je prvým krokom a dúfame, že hráči s ním budú spokojní a ďakujeme našim partnerom v Activisione, že nám umožnili pripraviť ho.“

Hráči však vývojárom odkazujú, že chcú Combat Record obrazovku v hre a prečo sa namiesto implementácie tohto systému v hre namáhali s prípravou aplikácie.

Možno však implementácia tohto systému do hry je druhým krokom. Otázkou však zostáva, či to vývojári stihnú dovtedy, kým ich diel Call of Duty bude relevantný.

A mimochodom. Počas mesiaca apríl si môžete Battle Royale mód Blackout vyskúšať zdarma.

Zdroj: VG247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk