Bungie omylom sprístupnilo PC a Xbox hráčom PS4 exkluzívnu zbraň. Teraz ju musí zablokovať

Bungie omylom sprístupnilo PC a Xbox hráčom PS4 exkluzívnu zbraň. Teraz ju musí zablokovať

 

Chybička se vloudila.

Pri vydaní najnovšej veľkej expanzie Destiny 2 s názvom Forsaken dostali, podľa tradície, Playstation 4 hráči nejaký ten obsah navyše s ročnou exkluzivitou. V tomto prípade išlo o jeden strike s názvom Broodhold a exotickú zbraň Wavesplitter. Tieto predmety mali zostať podľa zmluvy medzi Activisionom a Sony exkluzívne do septembra 2019.

Lenže včera po vydaní patchu začali hráči na PC a Xbox One hlásiť, že sa im podarilo k zbrani Wavesplitter dostať. Hneď na to sa začala diskusia o tom, či náhodou Bungie nesprístupní tento obsah skôr vzhľadom na to, že sa začiatkom roka rozišli s vydavateľom Activision. Lenže nie.

Komunitný manažér Bungie oznámil, že sprístupnenie tejto zbrane na Xboxe a PC spôsobil bug a že Bungie vydá patch, ktorý síce zbraň z invetnárov neodstráni, no znemožní jej používanie do septembra 2019.

Vyzerá to teda, že stará zmluva stále platí a Bungie si nemohlo dovoliť riskovať žalobu zo strany Sony, takže ak ste zbraň získali, tak ju môžete používať do vydania patchu a následne až v septembri. Rovnako ako aj strike Broodhold.

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk