Nové Call of Duty bude „ambicióznejšie ako si fanúšikovia myslia“

Nové Call of Duty bude „ambicióznejšie ako si fanúšikovia myslia“

 

Hádam je to dobrá správa.

Vývojári zo štúdia Infinity Ward sú tento rok na rade s novým prírastkom do série Call of Duty. A majú toho čo naprávať. Call of Duty Ghost totiž patrí medzi najslabšie diely v sérii a Infinite Warfare medzi najhoršie predávané. Preto sa objavili špekulácie, že tvorcovia chcú staviť na istotu a prinesú nám Modern Warfare 4. Síce to nie je zatiaľ oficiálne potvrdené, no nepochybne sa informácie o novom Call of Duty dozvieme už čoskoro.

Jeden z vedúcich vývoja nového dielu, Taylor Kurosaki dostal od fanúšikov otázku, na čo sa môžu fanúšikovia Call of Duty tešiť, na čo dostali odpoveď že pôjde o ambicióznejšiu hru, ako si fanúšikovia myslia. Či má tým na mysli nejakú nový mód, alebo prvky, ktoré prinesú do série svieži vietor, to zatiaľ nevieme a budeme si musieť na bližšie informácie počkať.

Štúdiu Infinity Ward sa však za posledné roky podarilo nazberať veľké množstvo talentovaných vývojárov. Sám Kurosaki bol pred vstupom do štúdia 10 rokov členom oceňovaného štúdia Naughty Dog, kde pracoval na hrách ako Uncharted a The Last of Us. Štúdio taktiež získalo vedúceho art štýlu série Titanfall, Joela Emslieho. Okrem toho sa im zo štúdia Respawn podarilo získať aj hlavného herného dizajnéra Geoffreyho Smitha a hlavného animátora štúdia  Marka Grigsbyho.

Špekuluje sa, že do série by sa týmto novým dielom mal vrátiť mód Survival, ktorý sme už niekoľko rokov nevideli. Každopádne, informácie by sme sa mali dočkať už čoskoro, nakoľko mesiace máj-jún bývajú každoročne vyhradené pre odhalenie nových dielov Call of Duty.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk