Control bude mať DLC, ktoré sú časovo exkluzívne na Playstation 4

Control bude mať DLC, ktoré sú časovo exkluzívne na Playstation 4

 

Opäť potrebujete tabuľku na to, aby ste zistili, čo vlastne kupujete.

Ach. Kde sú tie časy, kedy ste si pozreli, akú hru chcete, kúpili si ju a hrali. Dnes však potrebujete takmer na všetko tabuľky. A Control od tvorcov Alana Wakea a Quantum Break nie je výnimkou. Ak plánujete kúpu tejto hry, tak máme pre vás niekoľko zaujímavých faktov, ktoré by ste pri kúpe mali zvážiť a ktoré vás možno odradia.

V prvom rade, na PC bude hra exkluzívna pre Epic Games Store, čo sa už nejaký ten čas vedelo, no podľa všetkého bude táto exkluzivita trvať 12 mesiacov a následne bude hra vydaná na Steame.

No to nie je všetko. Remedy a 505 Games totiž uzatvorili aj zmluvu o časovej exkluzivite so Sony a to znamená, že Expansion Pack, ktorý pridá po vydaní do hry dvojicu DLC bude časovo exkluzívny na Playstation 4. Tu však nevieme, ako dlho táto exkluzivita bude trvať, vieme iba to, že DLCčka The Foundation a Awe prídu najprv na Playstation 4 a následne po určitom čase na Xbox One a PC.

A okrem iného táto exkluzívna zmluva so Sony znamená aj to, že na konzole Xbox One a PC nebude dostupná Digi Deluxe edícia hry, ktorá okrem hry samotnej obsahuje aj niekoľko misií a predmetov navyše. Vlastne, stačí sa pozrieť na tieto tabuľky a hádam sa vám nezatočí hlava.

Control má naplánovaný dátum vydania na 27. augusta 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk