Guerrilla Games pracujú na Horizon: Zero Dawn 2 a God of War 2 je tiež vo vývoji

Guerrilla Games pracujú na Horizon: Zero Dawn 2 a God of War 2 je tiež vo vývoji

 

Preriekla sa dabingová herečka.

Úspech Horizon: Zero Dawn by naznačoval, že holandské štúdio Guerilla Games sa automaticky pustí do pokračovania, no vzhľadom na históriu štúdia, ktorá je hlavne v FPS hrách človek nikdy nevie. Oficiálne zatiaľ o ďalšej hre štúdia nevieme nič, no niekedy niekto prezradí viac, ako by mal.

A presne to sa stalo dabingovej herečke Janine Gavankar počas Star Wars Celebration pri rozhovore s fanúšičkou, ktorá spomenula, že práve jej postava ju motivovala k tomu, aby si zahrala Horizon: Zero Dawn (Gavankar hrala postavu Tatai v The Frozen Wilds DLCčku). Odpoveď Janine?: „Je to neuveriteľné, no počkaj keď uvidíš pokračovanie. Zomrieš z nich – Viem niektoré detaily z ktorých zomrieš.“ Tak dúfajme, že daný fanúšička nezomrie, no každopádne to znamená, že Horizon: Zero Dawn 2 (alebo ako sa bude pokračovanie volať) je realitou.

UPDATE: Niekto (ehm Sony?) znefunkčnil link v ktorom bol záznam stretnutia Gavankar s fanúšičkou

Keď sa toto video začalo šíriť sociálnymi sieťami, tak olej do ohňa navyše prilial aj známy redaktor Kotaku, Jason Schreier, ktorý napísal, že nie len Horizon 2, ale aj God of War 2 sú už nejaký ten čas vo vývoji. Takže pravdepodobne vieme, aké kalibre si pre hráčov vytiahne Sony po vydaní Playstation 5.

Zdroj: Twitch/Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk