Nové Call of Duty je veľmi blízko ohlásenia

Nové Call of Duty je veľmi blízko ohlásenia

Niektorí už mali tú česť.

Activision už zbrojí k ohláseniu nového prírastku do série Call of Duty. Naznačujú tu youtuberi a influenceri, ktorí na svojich sociálnych sieťach hlásia, že mali s hrou tú česť stráviť chvíľku osamote.

Tzv. Call of Duty Partners sú pre vydavateľa dôležitým marketingovým nástrojom, nakoľko sa očakáva, že hneď po oficiálnom ohlásení hry budú môcť vydať videá s prvými dojmami z hrania a tým pádom budú môcť informácie o hre zasiahnuť veľké publikum. A to, že influenceri už hru videli a hrali znamená, že hra je v dostatočne hrateľnom stave na to, aby mohla byť ukázaná verejnosti.

Navyše, Activision už aj tak trochu „mešká,“ pretože Black Ops IIII bol v minulom roku ohlásený už 8. marca. Zdá sa však, že vydavateľ si odhalenie prvých informácií necháva na Community Reveal Day, ktorý je naplánovaný na 17. mája.

Oficiálne o hre vieme iba to, že bude obsahovať kampaň a podľa tvorcov z Infinity Ward vieme, že hra bude ambiciózna. Neoficiálne sa však už dlhú dobu špekuluje o tom, že tohtoročné Call of Duty bude Modern Warfare 4 a spolu s názvom sa vráti aj mnoho známych postáv.

Zdroj: GameInformer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk