Mortal Kombat 11 vám dáva na výber: hrať 3390 hodín alebo zaplatiť 6440$

Mortal Kombat 11 vám dáva na výber: hrať 3390 hodín alebo zaplatiť 6440$

 

Vývojári však nesúhlasia.

Tak ako to už v dnešnej dobe býva tradíciou, aj Mortal Kombat 11 je prepchatý mikrotransakciami, platenou menou a postupným odomykaním obsahu buď hraním, alebo použitím kreditnej karty. Psychologické hry sú v plnom prúde a netrvalo dlho, pokiaľ prišla komunita hry s nejakými číslami.

Jeden užívateľ si dal tú námahu, aby podľa množstva dostupného obsahu a rýchlosti získavania platenej meny, tzv. Time Krystals zistil, koľko by ste museli hrať na to, aby ste získali všetky skiny. A z čísel sa vám pravdepodobne zatočí hlava.

Jeden skin totiž v hre stojí 500 Time Krystals, čo je v prepočte 5$. Túto menu môžete kúpiť, ale aj získať hraním, no jej získavanie hraním je údajne veľmi pomalé (preto sa aj vývojári vyjadrili, že budú ekonomiku hry upravovať).

V hre je 23 postáv a každá z nich má 60 skinov, no štyri z nich pri každej postave viete odomknúť dokončením príbehu a tutoriálu pre každú postavu. To znamená, že každej postave zostáva 56 skinov. Jednoduchá matematika vám zistí, že na to, aby ste si odomkli každý skin v hre, by ste potrebovali 6440$. Jeden z užívateľov podotkol, že táto suma nie je presná, pretože neberie do úvahy Time Krystals, ktoré získavate hraním. Na druhej strane však táto suma nezahŕňa ďalšie odomykateľné veci v hre ako fatalities, brutalities, výbavu a predmety na jedno použitie.

Samozrejme, len šialenci by boli ochotní zaplatiť toľko peňazí a preto sa hráči väčšinou pozerajú na to, ako dlho im zaberie získavanie skinov hraním. Bohužiaľ ani tu pre vás nemáme dobrú správu. Ak si chcete odomknúť každý jeden skin hraním, tak vám to zaberie približne 3390 hodín hrania. Toto číslo vzniklo na základe toho, ako rýchlo získavate Time Crystals hraním. Len pre bližšiu predstavu. To znamená, že by ste Mortal Kombat 11 museli hrať viac ako 141 dní čistého herného času.

Tieto informácie však nenechali chladným šéfa štúdia NetherRealm, Eda Boona, ktorý na Twitteri vyhlásil tieto prepočty ako „fake news.“ Podľa neho je suma 6440$ úplným výmyslom, ktorý nie je ničím podložený. To, že na odomknutie všetkého potrebujete hrať 3390 hodín hrania však neadresoval.

Zdroj: Reddit/Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk