Dnešné vydanie Playstation magazínu State of Play bude epické

Dnešné vydanie Playstation magazínu State of Play bude epické

 

Taký je prísľub.

Asi sa všetci zhodneme, že prvé vydanie novej relácie State of Play od Sony sa nestretlo s veľa pozitívnymi ohlasmi. A zdá sa, že Sony si je toho vedomé a pred dnešným druhým dielom už vopred upozorňovali, že fanúšikovia si nemajú robiť nádeje ohľadom nových informácií o konzole Playstation 5.

Tým pádom sa pohľady hráčov presúvajú k hrám. Sony toho má čo ohlasovať. Dátumy vydania svojich exkluzivít, prípadne predstavenia nových hier. Vzhľadom na to, že vydavateľ sa nechystá na E3 2019, toto je ideálna príležitosť, ako strhnúť veľkú pozornosť na seba.

Trochu vzduchu rozvíril herný analytik Daniel Ahmad, ktorý na fórach ResetEra napísal: „Pri prvom State of Play som napísal: Neočakávajte veľa. Teraz viem však s istotou povedať, že toto vydanie bude oveľa lepšie. Uvidíme nové informácie k už ohláseným hrám, jednu novú hru a taktiež aj novú ukážku dávno ohlásenej hry.“

Ďalšou zvláštnosťou je, že oznam o vysielaní State of Play na Twitteri zdieľal producent Square Enix, Shinji Hashimoto, ktorý má na starosti značku Final Fantasy. Je možné, že tou novou ukážkou dávno ohlásenej hry bude remake Final Fantasy 7? Ten sme prvý a zatiaľ aj posledný krát videli ešte v roku 2015 a odvtedy sa po ňom zľahla zem. Žeby prišiel jeho čas?

Uvidíme, čoho sa teda dočkáme. Druhý diel State of Play sa začína dnes o polnoci nášho času a sledovať ho môžete prostredníctvom Twitchu.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk