Destiny 2 dostane v novej sezóne novú aktivitu, nový raid, výbavu a zbrane

Destiny 2 dostane v novej sezóne novú aktivitu, nový raid, výbavu a zbrane

 

Začína sa Season of Opulence.

Už budúci utorok sa dočkajú hráči Destiny 2 tretieho prídavku vrámci tzv. Annual Passu. Po Black Armory a Joker’s Wild prichádza Penumbra a s ňou aj nová sezóna, Season of Opulence.

Hráči sa v nej vrátia na loď Leviathan v ktorom dostanú prístup do stratených trezorov rasy Cabal. Tešiť sa tak môžu na nový loot. To v prvom rade.

Podobne ako to bolo v posledných sezónach, ani teraz nedostanú hráči k dispozícii všetok obsah naraz, ale bude im dávkovaný počas celej sezóny, ktorá sa skončí v septembri 2019. 4. júna, v deň začiatku Season of Opulence získajú prístup k novej aktivite nazvanej Menagerie, ktorá vyzve skupinu šiestich hráčov rôznymi hádankami v „nekonečne sa meniacich scenároch a nepriateľoch.“

Okrem toho príde 4. júna aj nový Raid nazvaný Crown of Sorrow. Následne 11. júna Bungie pridá do aktivity Menagerie nového bossa a taktiež sprístupní quest, ktorý hráčov odmení raketometom Truth, ktorý prichádza z jednotky. O týždeň príde do Menagerie ďalší boss a o týždeň na to sa sprístupní náročnejšia verzia tejto aktivity.

Júl v Destiny 2 odštartuje questom na konci ktorého čaká hráčov exkluzívny ručný kanón Lumina a dianie bude pokračovať podujatím Tribute Hall a Moments of Triumph a sezóna sa zakončí podujatím Solstice of Heroes.

Samozrejme, na prístup k Raidu, Menagerie a zbraniam potrebujete Annual Pass, no niektoré z nich, ako napríklad Solstice of Heroes budú prístupné pre všetkých. Rovnako ako zvýšenie Power Levelu na 750.

Hráči sa taktiež dočkajú trojice špeciálnych, tzv. Pinnacle zbraní:

Vanguard – Granátomet Wendigo GL3, ktorý udeľuje zvýšené poškodenie po tom, čo zozberáte Orbs of Light

Gambit – Luk Hush, ktorý po „precíznom zabití“ bez mierenia zrýchli rýchlosť naťahovania šípov

Crucible – Snajperka Revoker, ktorá vráti do zásobníka všetky náboje, ktorými netrafíte protivníkov

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk