The Last of Us 2 až v roku 2020, tento rok bude patriť Kojimovi a jeho hre Death Stranding
Fáma

The Last of Us 2 až v roku 2020, tento rok bude patriť Kojimovi a jeho hre Death Stranding

 

Berte to ako chcete, ale náznaky sú jasné.

Vydať dve veľké hry, respektíve tie najzásadnejšie tituly, ktoré majú prísť na PlayStation 4 do konca roka, by asi nebol dobrý nápad. Už len z dôvodu, že pre rok 2020 by toho veľa nezostalo.

Mali sme tu rôzne náznaky, že dobrodružstvo Ellie a Joeala by k nám mohlo doraziť ešte v priebehu tohto roka, avšak vtesnať to hneď vedľa záhadného Death Strandingu, by asi nebol dobrý nápad.

S týmto tvrdením prišiel aj uznávaný redaktor serveru Kotaku, Jason Schreier, ktorý tvrdí, že pôvodný plán vydať The Last of Us 2 ešte tento rok už nemusí byť pravdivý a dočkáme sa najprv Kojimovho diela, ktoré dorazí pravdepodobne 8. novembra 2019.

Tento dátum nie je vycucaný len tak z prsta, keďže sa objavil na oficiálnom facebooku PlayStation Taiwan, no následne záhadne zmizol. Schreier ďalej tvrdí, že The Last of Us 2 sa nakoniec presunie na začiatok budúceho roka a predpokladá, že by to mohol byť február.

My aj naďalej sledujeme live prenos na twitchi, kde stále prebieha teaser na nový trailer. Postupne sa vo videu objavuje viac záberov z chystaného predstavenia, a už teraz môžeme povedať, že tento trailer bude konečne viac akčnejší a ukáže aj viac gameplay záberov.

Samozrejme netrpezlivo očakávame aj bližšie detaily na Last of Us 2, keďže podľa posledných informácií nám klope na dvere nový trailer. O všetko vás budeme samozrejme informovať. Zostaňte naladení.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk