Price je späť a Call of Duty: Modern Warfare dostáva nový engine!

Price je späť a Call of Duty: Modern Warfare dostáva nový engine!

 

Activision prekvapil.

Tak ako sme očakávali, Activision a štúdio Infinity Ward dnes oficiálne predstavili najnovší prírastok Call of Duty s podnázvom Modern Warfare.

A nie len názvom sa vývojári budú snažiť pritiahnuť hráčov späť. Tak ako sa špekulovalo, do série sa vráti legendárna postava Capitana Pricea a hra má očividne trochu serióznejší tón, ako predchádzajúce diely, čo by malo „odpadlíkov“ prilákať.

Activision taktiež potvrdil, že séria Call of Duty opúšťa Season Pass model a všetky DLC budú pre všetkých hráčov zdarma. Prekvapením je taktiež oznámenie, že Modern Warfare bude podporovať cross-play a taktiež aj fakt, že vývojári údajne pre tento diel vyvinuli úplne nový engine (konečne).

Hra vás prevtelí do role Tier One vojakov, ktorí sú vtiahnutí do deja v ktorom sa môže zmeniť balans moci na celom svete. Autori sľubujú provokatívnu a intenzívnu kampaň, ktorá posúva hranice a prelomí zaužívané pravidlá.
Bohužiaľ, viac sme sa toho nedozvedeli. Activision však sľúbil, že hra bude prítomná na tohtoročnej E3, kedy sa dozvieme viac.

Dátum vydania je stanovený na 25. októbra 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Activision

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk