Prvý polrok 2020 bude „natrieskaný“ očakávanými hrami

Prvý polrok 2020 bude „natrieskaný“ očakávanými hrami

 

Zdá sa, že jedna očakávaná hra bude striedať druhú.

Po oficiálno-neoficiálnom odložení The Last of Us: Part II a Cyberpunk 2077 sa pozornosť mnohých hráčov presunula na budúci rok. Nie žeby sme v tomto roku nečakali ďalšie skvelé hry, to určite nie, no predsa len. Keď zistíte, že niektorá z týchto hier príde až na budúci rok, nedá sa „netešiť sa“ na to, čo príde potom.

Zdá sa však, že mnoho spoločností plánuje vytasiť svoje veľké zbrane práve v úvodných mesiacoch budúceho roka.

A opäť sme sa to dozvedeli vďaka redaktorovi Kotaku Jasonovi Schreierovi, ktorý potvrdil niekoľko hier, ktoré majú chystaný dátum vydania v prvom polroku 2020. Samozrejme, neprezradil konkrétne dátumy, no len fakt, že vieme obdobie príchodu týchto hier by nám mal spôsobiť mráz po chrbte.

Takže, o akých hrách je reč?

  • Sony vydá dvojicu exkluzivít, pretože k The Last of Us: Part II sa pridá aj očakávaná samurajská exkluzivita Ghost of Tsushima
  • Štúdio From Software vydá zatiaľ neohlásenú, ktorá sa má údajne volať Great Rune a vývojári na nej spolupracujú s tvorcom Game of Thrones Georgom R. R. Martinom
  • Podľa všetkého sa dočkáme aj dlhoočakávaného remaku Final Fantasy VII a to prostredníctvom prvej epizódy
  • CD Projekt RED vydá Cyberpunk 2077
  • Ubisoft vydá dvojicu zatiaľ neohlásených AAA hier

Samozrejme, tých hier bude určite oveľa viac. Lenže toto sú tie, ktoré Schreier priamo potvrdil ako hry, ktoré prídu v prvom polroku 2020.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk